Виховна робота

План виховної, культурно-просвітницької та спортивно-масової роботи зі студентами  кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи на 2022/2023 н. р.

План виховної, культурно-просвітницької та спортивно-масової роботи зі студентами  кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи на 2021/2022 н. р.

План виховної, культурно-просвітницької та спортивно-масової роботи зі студентами  кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи на 2020/2021 н. р.

План виховної, культурно-просвітницької та спортивно-масової роботи зі студентами  кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи на 2019/2020 н. р.

План виховної, культурно-просвітницької та спортивно-масової роботи зі студентами  кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи на 2018 / 2019 н. р.

План виховної, культурно-просвітницької та спортивно-масової роботи  зі студентами  кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи на 2017/2018 н. р.