Розподіл магістерських робіт

2018-2019 навчальний рік

508м група
Список студентів Науковий керівник
1 Запотічна Вікторія Віталіївна Олійник М.І.
2 Кубай Ірина Василівна Квасецька Я.А.
3 Макарчук Уляна Мирославівна Колтунович Т.А.
4 Турлецька Юлія Василівна Комісарик М.І.
608м група
Список студентів Науковий керівник
1 Артимович Ірина Василівна Микитейчук Х.І
2 Баран Анжела Володимирівна Лисенко Н.В.
3 Барановська Надія Пилипівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
4 Блажевська Наталя Георгіївна Мачинська Н.І
5 Бужак Тетяна Іванівна Сичова М.І
6 Бучко Оксана Костянтинівна Олійник М.І
7 Вірста Анастасія Віталіївна Квасецька Я.А.
8 Войтенко Владлена Володимирівна Лисенко Н.В
9 Воробець Ганна Олександрівна Палагнюк О.В
10 Гринчук Іванна Вікторівна Беспалько Г.М
11 Гузак Яна Євгенівни Перепелюк І.Р.
12 Дарчук Анастасія Олександрівна Олійник М.І
13 Денисова Євгенія Дмитрівна Колтунович Т.А
14 Долгова Надія Андріївна Олійник М.І.
15 Дюлофолві Наталія Михайлівна Балаєва К.С.
16 Каденюк Ангеліна Василівна Журат Ю.В.
17 Колак Ірина Павлівна Беспалько Г.М
18 Комариця Юлія Олександрівна Квасецька Я.А.
19 Леонтієва Інга Юріївна Сичова М.І
20 Рошко Богдана Ярославівна Мачинська Н.І
21 Руснак Юлія Георгіївна Рудницька-Юрійчук І.Р.
22 Савчук Олександра Ігорівна Костик Л.Б.
23 Сирота Марина Володимирівна Микитейчук Х.І
24 Ткачук Ганна Миколаївна Балаєва К.С.
25 Ткачук Людмила Сергіївна Комісарик М.І
26 Торак Мирослава Павлівна Костик Л.Б.
27 Шацило Аліна Ігорівна Палагнюк О.В
28 Щерб`юк Ярина Дмитрівна Комісарик М.І
29 Юрійчук Юлія Юріївна Колтунович Т.А
30 Яцків Галина Романівна Журат Ю.В.
517м група
Список студентів Науковий керівник
1 Баланюк Олена Іванівна Балаєва К.С.
2 Боднарук Тетяна Михайлівна Балаєва К.С.
3 Боднарюк Оксана Олексіївна Квасецька Я.А.
4 Бойчук Валентина Григорівна Лисенко Н.В.
5 Бойчук Наталія Василівна Беспалько Г.М.
6 Бронецька Ірина Олегівна Лисенко Н.В.
7 Букатар Данієла Василівна Колтунович Т.А.
8 Влад Іванна Юріївна Колтунович Т.А.
9 Генько Уляна Троянівна Перепелюк І.Р.
10 Голик Богдана Михайлівна Журат Ю.В.
11 Грималюк Людмила Сергіївна Костик Л.Б.
12 Гринчук Марина Анатоліївна Костик Л.Б.
13 Грицай Марія Іванівна Микитейчук Х.І.
14 Грищук Валентина Іванівна Олійник М.І.
15 Зеліско Мар`яна Василівна Палагнюк О.В.
16 Кілар Олена Ігорівна Журат Ю.В.
17 Кознюк Оксана Василівна Беспалько Г.М.
18 Крушницька Мирослава Павлівна Перепелюк І.Р.
19 Куницька Вікторія Вікторівна Комісарик М.І.
20 Кушнір Богдана Василівна Микитейчук Х.І.
21 Лазурко Анна Танасіївна Сичлва М.І.
22 Литвінчук Ганна Василівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
23 Мазяк Уляна Михайлівна Квасецька Я.А.
24 Мандзюк Параска Михайлівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
25 Ніга Ліліана Радівна Лисенко Н.В.
26 Панська Алла Борисівна Комісарик М.І.
27 Пецей Тетяна Дмитрівна Палагнюк О.В.
28 Радул Тетяна Дмитрівна Сичлва М.І.
29 Репуженська Людмила Дмитрівна Палагнюк О.В.
30 Ткачук Олеся Сергіївна Рудницька-Юрійчук І.Р.
31 Усик Галина Михайлівна Микитейчук Х.І.
32 Цибуляк Анастасія Костянтинівна Перепелюк І.Р.
33 Чечул Олеся Михайлівна Журат Ю.В.
34 Шотропа Аліна Костянтинівна Беспалько Г.М.
35 Яворська Олена Михайлівна Олійник М.І.
617м група
Список студентів Науковий керівник
1 Бабчук Надія Іванівна Комісарик М.І.
2 Баланецька Анна Семенівна Комісарик М.І.
3 Біжан Ольга Сергіївна Журат Ю.В.
4 Бурла Ніна Петрівна Комісарик М.І.
5 Верезуб Ольга Владиславівна Квасецька Я.А.
6 Георгіца Марія Маріанівна Комісарик М.І.
7 Герман Світлана Степанівна Палагнюк О.В.
8 Губерська Оксана Ярославівна Мачинська Н.І.
9 Джигерханова Дарія Абдуселимівна Перепелюк І.Р.
10 Довганюк Тетяна Дмитрівна Сичова М.І.
11 Дяконович Христина Михайлівна Колтунович Т.А.
12 Захарюк Світлана Назарівна Беспалько Г.М.
13 Каланча Марина Іванівна Балаєва К.С.
14 Крива Юліанна Радувна Палагнюк О.В.
15 Кушнірук Юлія Курилівна Перепелюк І.Р.
16 Ластівка Наталія Степанівна Беспалько Г.М.
17 Мендришора Алла Прокопівна Лисенко Н.В.
18 Мигалатюк Яна Іванівна Лисенко Н.В.
19 Михайлюк Ольга Олексіївна Лисенко Н.В.
20 Николаєвич Марина Петрівна Мачинська Н.І.
21 Олексейчук Майя Миколаївна Рудницька-Юрійчук І.Р.
22 Олексійчук Марія Іванівна Олійник М.І.
23 Осадчук Роксолана Андріївна Рудницька-Юрійчук І.Р.
24 Романюк Наталія Миколаївна Костик Л.Б.
25 Самедінова Анастасія Сергіївна Микитейчук Х.І.
26 Скутельник Валентина Олександрівна Колтунович Т.А.
27 Слижук Уляна Юріївна Мачинська Н.І.
28 Тащук Марія Валеріївна Балаєва К.С.
29 Томченко Тетяна Анатоліївна Перепелюк І.Р.
30 Чибіряк Тетяна Анатоліївна Журат Ю.В.
31 Швидюк Леся Василівна Костик Л.Б.
32 Шендро Мар`яна Іванівна Микитейчук Х.І.
33 Шоріна Валерія Валеріївна Квасецька Я.А.
34 Якунін Альона Василівна Олійник М.І.

2017-2018 навчальний рік

№ п\п

Список студентів Науковий керівник Тема магістерської роботи

Рецензент

1.

Кельбя Тетяна

Комісарик М.І.

Становлення і розвиток дошкільної освіти у США

Колтунович Т.А.
2.

Сойчук Марія

Комісарик М.І.

Взаємозв’язок тривожності та соціального статусу дітей старшого дошкільного віку

Рудницька-Юрійчук І.Р.
3.

Шелельо Марта

Колтунович Т.А.

Психолого-педагогічна допомога дітям дошкільного віку з ознаками психотравми

Комісарик М.І.
4.

Бажура Анастасія

Рудницька-Юрійчук І.Р.

Формування професійної самореалізації майбутніх фахівців дошкільних навчальних закладів у процесі педагогічної практики

Комісарик М.І.
5.

Кашул Ольга

Комісарик М.І.

Формування театралізованої діяльності дітей старшого дошкільного віку

Олійник М.І.
635 група (заочна форма навчання)

№ п/п

ПІП студента Науковий керівник Тема магістерської роботи

Рецензент

1.

Дручук Альона Георгіївна

Олійник М.І Управління освітнім процесом в ДНЗ на засадах інтеграції 2 половини XX століття

Сичова М.І.

2.

Кузик Марія Богданівна

Мачинська Н.І

Виховання гуманної поведінки дітей старшого дошкільного віку в процесі взаємодії ДНЗ і сім’ї

Комісарик М.І.

3.

Ковальська Каріна Ігорівна

Олійник М.І Педагогічні ідеї С.Русової та М.Монтесорі: порівняльний аналіз

Комісарик М.І.

4.

Дарійчук Олена Іванівна

Лисенко Н.В Розвиток навчально-методичного забезпечення підготовки майбутніх вихователів у ВНЗ України

Мачинська Н.І.

5.

Гайсенюк Тетяна Михайлівна

Лисенко Н.В Підготовка майбутніх вихователів до реалізації індивідуального підходу в роботі з дошкільниками

Мачинська Н.І.

6.

Якимчук Олеся Корниліївна

Комісарик М.І Педагогічні умови забезпечення здоров’я дітей старшого дошкільного віку

Лисенко Н.В.

7.

Павленко Жанна Василівна

Мачинська Н.І Особливості впливу засобів масової інформації на соціалізацію дітей дошкільного віку

Лисенко Н.В.

8.

Нисторяк Марія Ігорівна

Сичова М.І

Олійник М.І.


508 група (денна форма навчання)

№ п/п

ПІП студента Науковий керівник Тема магістерської роботи

Рецензент

1.

Артимович Ірина Василівна Микитейчук Х.І
2. Бабій Інга Юріївна Сичова М.І

3.

Баран Анжела Володимирівна Лисенко Н.В.
4.

Барановська Надія Пилипівна

Рудницька-Юрійчук І.Р.
5.

Блажевська Наталя Георгіївна

Мачинська Н.І
6. Бужак Тетяна Іванівна Сичова М.І

7.

Бучко Оксана Костянтинівна Олійник М.І
8.

Вірста Анастасія Віталіївна

Квасецька Я.А.

9.

Войтенко Владлена Володимирівна

Лисенко Н.В

10. Воробець Ганна Олександрівна

Палагнюк О.В

11.

Гринчук Іванна Вікторівна Беспалько Г.М
12.

Гузак Яна Євгенівни

Перепелюк І.Р.

13.

Дарчук Анастасія Олександрівна

Олійник М.І

14. Денисова Євгенія Дмитрівна

Колтунович Т.А

15.

Долгова Надія Андріївна Олійник М.І.
16.

Дюлофолві Наталія Михайлівна

Балаєва К.С.

17. Колак Ірина Павлівна

Беспалько Г.М

18.

Комариця Юлія Олександрівна Квасецька Я.А.
19.

Лазурка Кристіна-Аліна Степанівна

Комісарик М.І

20.

Петришин Ангеліна Василівна

Журат Ю.В.

21. Рошко Богдана Ярославівна

Мачинська Н.І

22.

Руснак Юлія Георгіївна

Рудницька-Юрійчук І.Р.

23.

Савчук Олександра Ігорівна

Костик Л.Б.

24.

Сирота Марина Володимирівна

Микитейчук Х.І

25.

Ткачук Ганна Миколаївна

Балаєва К.С.

26.

Ткачук Людмила Сергіївна

Комісарик М.І

27.

Торак Мирослава Павлівна

Костик Л.Б.

28.

Шацило Аліна Ігорівна

Палагнюк О.В

29.

Щерб`юк Ярина Дмитрівна

Комісарик М.І

30.

Юрійчук Юлія Юріївна

Колтунович Т.А

31.

Яцків Галина Романівна

Журат Ю.В.

  517  група (заочна форма навчання)

№ п/п

ПІП студента ПІП викладача Тема магістерської роботи

Рецензенти

1.

Бабчук Надія Іванівна Комісарик М.І.
3. Біжан Ольга Сергіївна

Журат Ю.В.

4.

Бурла Ніна Петрівна Комісарик М.І.
5. Верезуб Ольга Владиславівна

Квасецька Я.А.

6.

Вірстюк Юліанна Радувна Палагнюк О.В.
7. Георгіца Марія Маріанівна

Комісарик М.І.

8.

Герман Світлана Степанівна Палагнюк О.В.
9. Губерська Оксана Ярославівна

Мачинська Н.І.

10.

Джигерханова Дарія Абдуселимівна Сичова М.І.
11. Довганюк Тетяна Дмитрівна

Сичова М.І.

12.

Дяконович Христина Михайлівна Колтунович Т.А.
13. Захарюк Світлана Назарівна

Беспалько Г.М.

14.

Каланча Марина Іванівна Балаєва К.С.
15. Кушнірук Юлія Курилівна

Перепелюк І.Р.

16.

Ластівка Наталія Степанівна

Беспалько Г.М.

17.

Мендришора Алла Прокопівна Лисенко Н.В.
18. Мигалатюк Яна Іванівна

Лисенко Н.В.

19.

Михайлюк Ольга Олексіївна Лисенко Н.В.
20.

Николаєвич Марина Петрівна

Мачинська Н.І.

21. Олексейчук Майя Миколаївна

Рудницька-Юрійчук І.Р.

22.

Олексійчук Марія Іванівна

Олійник М.І.
23. Осадчук Роксолана Андріївна

Рудницька-Юрійчук І.Р.

24.

Романюк Наталія Миколаївна

Костик Л.Б.

25.

Самедінова Анастасія Сергіївна

Микитейчук Х.І.
26. Скутельник Валентина Олександрівна

Колтунович Т.А.

27.

Слижук Уляна Юріївна

Мачинська Н.І.
28. Тащук Марія Валеріївна

Балаєва К.С.

29.

Томченко Тетяна Анатоліївна

Перепелюк І.Р.
30. Чибіряк Тетяна Анатоліївна

Журат Ю.В.

31.

Швидюк Леся Василівна

Костик Л.Б.
32. Шендро Мар`яна Іванівна

Лисенко Н.В.

33.

Шоріна Валерія Валеріївна

Квасецька Я.А.
34. Якунін Альона Василівна

Олійник М.І.