Розподіл курсових робіт

2018-2019 навчальний рік
308 група
Список студентів Науковий керівник
1 Арсенчук Іванна Іванівна Сичова М.І.
2 Василенко Марина Вікторівна Беспалько Г.М.
3 Головата Діана Анатоліївна Квасецька Я. А.
4 Гуля Світлана Іванівна Журат Ю.В.
5 Данилюк Тетяна Іванівна Комісарик М.І.
6 Дехтяр Діана Костянтинівна Костик Л.Б.
7 Дунець Світлана Сергіївна Олійник М.І.
8 Литвінчук Ганна Іванівна Перепелюк І.Р.
9 Масіян Діана Григорівна Балаєва К.С.
10 Пентюк Ганна Вікторівна Колтунович Т.А.
11 Перхулин Соломія Романівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
12 Романчук Любов Віталіївна Перепелюк І.Р.
13 Тендітникова Олена Володимирівна Палагнюк О.В.
14 Фарбатюк Світлана Володимирівна Микитейчук Х.І.
15 Федоряк Євгенія Юріївна Костик Л.Б.
16 Хабайло Марина Василівна Балаєва К.С.
17 Шкраба Наталія Миколаївна Журат Ю.В.
18 Шпак Віталія Степанівна Балаєва К.С.
318 група
Список студентів Науковий керівник
1 Думанська Анна Петрівна Перепелюк І.Р.
2 Костюк Віталіна Юріївна Олійник М.І.
3 Мардар Маргарета Георгіївна Микитейчук Х.І.
4 Орловська Марина Іванівна Костик Л.Б.
5 Палій Катерина Петрівна Комісарик М.І.
6 Петей Світлана Степанівна Колтунович Т.А.
7 Руснак Вікторія Аркадіївна Квасецька Я.А.
8 Семенчук Ганна Іванівна Балаєва К.С.
408 група
Список студентів Науковий керівник
1 Бєловолова Марія Костянтинівна Балаєва К.С.
2 Борщ Аліна Валеріївна Балаєва К.С.
3 Вівчарюк Анастасія Вікторівна Микитейчук Х.І.
4 Глєбова Ксенія Леонідівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
5 Годик Христина Іванівна Колтунович Т.А.
6 Гусак Ірина Ігорівна Палагнюк О.В.
7 Данилюк Юлія Сергіївна Перепелюк І.Р.
8 Дмитрук Лілія Василівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
9 Зла Валерія Василівна Квасецька Я.А.
10 Зубрицька Настя Олегівна Сичова М.І.
11 Йосифчук Олеся  Василівна Колтунович Т.А.
12 Калин Марія  Іванівна Костик Л.Б.
13 Ковбель Ольга Тарасівна Балаєва К.С.
14 Кравець Галина Іванівна Комісарик М.І.
15 Меленко Тетяна Андріївна Балаєва К.С.
16 Мироник Ганна Русланівна Журат Ю.В.
17 Олар Вероніка Аркадіївна Комісарик М.І.
18 Охрем Марія Василівна Беспалько Г.М.
19 Пак Олеся Дмитрівна Микитейчук Х.І.
20 Пакіж Роксолана Петрівна Квасецька Я.А.
21 Панчук Ольга Миколаївна Палагнюк О.В.
22 Романова Юлія Євгеніївна Колтунович Т.А.
23 Савчук Марія Анатоліївна Беспалько Г.М.
24 Скіцько Тетяна Олександрівна Костик Л.Б.
25 Тарновецька Мар`яна Олександрівна Микитейчук Х.І.
26 Томків Вероніка Андріївна Рудницька-Юрійчук І.Р.
27 Федоряк Анастасія Василівна Палагнюк О.В.
28 Филипчук Наталія Анатоліївна Журат Ю.В.
29 Цеберняк Анна Іванівна Квасецька Я.А.
30 Черняк Яна Миколаївна Журат Ю.В.
408с група
Список студентів Науковий керівник
1 Гончар Оксана Юліанівна Беспалько Г.М.
2 Кіщук Тетяна Василівна Квасецька Я.А.
3 Марціняк Мар`яна Василівна Микитейчук Х.І.
4 Романюк Ірина Ілієвна Палагнюк О.В.
317 група
Список студентів Науковий керівник
1 Бежан Анатолій Михайлович Балаєва К.С.
2 Боцвин Марія Павлівна Журат Ю.В.
3 Ватаманюк Ольга Миколаївна Колтунович Т.А.
4 Ганчук Наталія Степанівна Костик Л.Б.
5 Глушко Анастасія Юріївна Лисенко Н.В.
6 Дрожчана Тетяна Георгіївна Олійник М.І.
7 Ковальчук Єлизавета Віталіївна Олійник М.І.
8 Ковтюк Наталія Василівна Палагнюк О.В.
9 Корінець Юлія Миколаївна Перепелюк І.Р.
10 Кравчук Сніжана Анатоліївна Рудницька-Юрійчук І.Р.
11 Лупу Анастасія Петрівна Лисенко Н.В.
12 Малай Катерина Володимирівна Сичова М.І.
13 Мотовилецьк Анастасія Олександрівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
14 Нізохіна ксенія Дмитрівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
15 Остафійчук Жанна Степанівна Перепелюк І.Р.
16 Паславська Ірина Василівна Балахтар В.В.
17 Підлубна Наталія Василівна Микитейчук Х.І.
18 Рукшинська Аліна Василівна Лисенко Н.В.
19 Савчук Христина Іллівна Костик Л.Б.
20 Скиданюк Анастасія Володимирівна Комісарик М.І.
21 Ткачук Ганна Василівна Квасецька Я. А.
22 Якимчук Аліна Петрівна Балаєва К.С.
317 а група
Список студентів Науковий керівник
1 Грижинку Таісія Валеріївна Балаєва К.С.
2 Кричун Зоя Дмитрівна Лисенко Н.В.
3 Настуняк Аліна Миколаївна Квасецька Я.А.
4 Статнік Алла Михайлівна Журат Ю.В.
5 Чечоткіна Н.В. Балахтар В.В.
335с група
Список студентів Науковий керівник
1 Бабалюк Ольга Ігорівна Сичова М.І.
2 Буженіца Алла Володимирівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
3 Дроздик Арлетта Юріївна Перепелюк І.Р.
4 Кермач Антоніна Іванівна Олійник М.І.
5 Кирдей Анастасія Володимирівна Балахтар В.В.
6 Косован Марія Анатоліївна Лисенко Н.В.
7 Костащук Марія Ігорівна Костик Л.Б.
8 Крижик Руслана Валеріївна Колтунович Т.А.
9 Пензар Альона Валеріївна Квасецька Я.А.
10 Перепелиця Галина Ярославівна Журат Ю.В.
11 Петрюк Іванна Віталіївна Балаєва К.С.
12 Познік Наталія Миколаївна Рудницька-Юрійчук І.Р.
13 Рудий Христина Василівна Перепелюк І.Р.
14 Чигрин Марія Дмитрівна Олійник М.І.
15 Чорней Людмила Миколаївна Лисенко Н.В.
16 Шубран Олександра Василівна Журат Ю.В.
417 група
Список студентів Науковий керівник
1 Аштефкулесі Данієла Георгіївна Олійник М.І
2 Бирсан Тетяна Валеріївна Беспалько Г.М.
3 Гульпе Тетяна Василівна Беспалько Г.М.
4 Кишка Аліна Русланівна Журат Ю.В.
5 Кіщук Каріна Володимирівна Квасецька Я.А
6 Куберт Алла Анатоліївна Колтунович Т.А.
7 Кушнір Яна Володимирівна Микитейчук Х.І.
8 Любін Христина Ярославівна Палагнюк О.В.
9 Маковійчук Юлія Юріївна Перепелюк І.Р.
10 Мацкан Ангеліна Василівна Сичова М.І.
11 Мислик Світлана Василівна  Перепелюк І.Р.
12 Назаренко Вікторія Юріївна Палагнюк О.В.
13 Ньока Олеся Юріївна Балахтар В.В.
14 Паук Ірина Сидорівна Квасецька Я.А
15 Попюк Катерина Петрівна Колтунович Т.А.
16 Соколюк Анастасія Миколаївна Беспалько Г.М.
17 Шеремета Анастасія Василівна Олійник М.І
435 група
Список студентів Науковий керівник
1 Агаркова Олена Олександрівна Олійник М.І
2 Багрінець Лілія Іванівна Беспалько Г.М.
3 Баран Анастасія Миколаївна Балахтар В.В.
4 Бойчук Любов Іванівна Квасецька Я.А
5 Величко Юлія Миколаївна Костик Л.Б.
6 Венгерчук Людмила Степанівна Журат Ю.В.
7 Гаврилець Тетяна Сергіївна Олійник М.І
8 Гарасим`юк Ірина Романівна Комісарик М.І.
9 Гнатюк-Рошець Наталя Іванівна Беспалько Г.М.
10 Гончар Кристина Миколаївна Рудницька-Юрійчук І.Р.
11 Гуска Віта Вікторівна Микитейчук Х.І.
12 Дерпак Мар`яна Сергіївна Балахтар В.В.
13 Заплітна Юлія Василівна Комісарик М.І.
14 Калараш Оксана Сергіївна Сичова М.І
15 Кирилович Наталя Василівна Колтунович Т.А.
16 Клевчук Анжела Сидорівна Сичова М.І.
17 Косюк Любов Михайлівна Колтунович Т.А
18 Кошова Анастасія Юріївна Палагнюк О.В.
19 Кравченко Інна Вікторівна Олійник М.І
20 Кушнірик Діана Олександрівна Беспалько Г.М.
21 Малайко Ірина Сергіївна Палагнюк О.В.
22 Менчинська Богдана Юріївна Микитейчук Х.І.
23 Мірон Інна Олексіївна Сичова М.І
24 Мойсюк Богдана Василівна Комісарик М.І.
25 Паламарюк Наталя Миколаївна Комісарик М.І.
26 Пендрик Ілона Сергіївна Комісарик М.І.
27 Пінчук Галина Григорівна Палагнюк О.В.
28 Потоцька Світлана Олександрівна Беспалько Г.М.
29 Рзаєва Лейла Рзаївна Костик Л.Б.
30 Северин Віра Омелянівна Микитейчук Х.І.
31 Сливка Валентина Василівна Комісарик М.І.
32 Турецька Тетяна Михайлівна Колтунович Т.А.
33 Федь Христина Іванівна Перепелюк І.Р.
34 Фербей Марія Ігорівна Костик Л.Б.
35 Фисюк Аліна Василівна Перепелюк І.Р.
36 Хом`як Одарка Іванівна Журат Ю.В.
37 Цинтар Діана Василівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
38 Чорней Анна Миколаївна Комісарик М.І.
39 Швед Любов Тодорівна Олійник М.І
2017-2018 навчальний рік
308 група (денна форма навчання)
№ п/п ПІП студента Науковий керівник Тема курсової роботи
1. Бєловолова Марія Костянтинівна Балаєва К.С.
2. Борщ Аліна Валеріївна Балаєва К.С.
3. Вівчарюк Анастасія Вікторівна Микитейчук Х.І.
4. Глєбова Ксенія Леонідівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
5. Годик Христина Іванівна Колтунович Т.А.
6. Гусак Ірина Ігорівна Палагнюк О.В.
7. Данилюк Юлія Сергіївна Перепелюк І.Р.
8. Дмитрук Лілія Василівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
9. Зла Валерія Василівна Квасецька Я.А.
10. Зубрицька Настя Олегівна Сичова М.І.
11. Йосифчук Олеся  Василівна Колтунович Т.А.
12.  Калин Марія  Іванівна Костик Л.Б.
13. Ковбель Ольга Тарасівна Балаєва К.С.
14.  Кравець Галина Іванівна Комісарик М.І.
15. Меленко Тетяна Андріївна Балаєва К.С.
16. Мироник Ганна Русланівна Журат Ю.В.
17. Олар Вероніка Аркадіївна Комісарик М.І.
18. Охрем Марія Василівна Беспалько Г.М.
19. Пак Олеся Дмитрівна Микитейчук Х.І.
20. Пакіж Роксолана Петрівна Квасецька Я.А.
21. Панчук Ольга Миколаївна Палагнюк О.В.
22. Романова Юлія Євгеніївна Колтунович Т.А.
23. Савчук Марія Анатоліївна Беспалько Г.М.
24. Скіцько Тетяна Олександрівна Костик Л.Б.
25. Тарновецька Мар`яна Олександрівна Микитейчук Х.І.
26. Томків Вероніка Андріївна Рудницька-Юрійчук І.Р.
27. Федоряк Анастасія Василівна Палагнюк О.В.
28. Филипчук Наталія Анатоліївна Журат Ю.В.
29. Цеберняк Анна Іванівна Квасецька Я.А.
30. Черняк Яна Миколаївна Журат Ю.В.
308 ск. група (денна форма навчання) 
№ п/п ПІП студента Науковий керівник Тема курсової роботи
1. Гончар Оксана Юліанівна Беспалько Г.М.
2. Кіщук Тетяна Василівна Квасецька Я.А.
3. Марціняк Мар`яна Василівна Микитейчук Х.І.
4. Романюк Ірина Ілієвна Палагнюк О.В.
 317  група (заочна форма навчання) 
№ п/п ПІП студента Науковий керівник Тема курсової роботи
1. Аштефкулесі Данієла Георгіївна Олійник М.І
2. Бирсан Тетяна Валеріївна Беспалько Г.М.
3. Гульпе Тетяна Василівна Беспалько Г.М.
4. Кишка Аліна Русланівна Журат Ю.В.
5. Кіщук Каріна Володимирівна Квасецька Я.А
6. Куберт Алла Анатоліївна Колтунович Т.А.
7. Кушнір Яна Володимирівна Микитейчук Х.І.
8. Любін Христина Ярославівна Палагнюк О.В.
9. Маковійчук Юлія Юріївна Перепелюк І.Р.
10. Мацкан Ангеліна Василівна Сичова М.І.
11. Мислик Світлана Василівна  Перепелюк І.Р.
12. Назаренко Вікторія Юріївна Палагнюк О.В.
13. Ньока Олеся Юріївна Мачинська Н.І
14. Паук Ірина Сидорівна Квасецька Я.А
15. Попюк Катерина Петрівна Колтунович Т.А.
16. Соколюк Анастасія Миколаївна Беспалько Г.М.
17. Чорна Анастасія Василівна Олійник М.І
 335  група (заочна форма навчання) 

№ п/п

ПІП студента Науковий керівник

Тема курсової роботи

1. Агаркова Олена Олександрівна Олійник М.І
2. Багрінець Лілія Іванівна Беспалько Г.М.
3. Баран Анастасія Миколаївна Мачинська Н.І
4. Бойчук Любов Іванівна Квасецька Я.А
5. Величко Юлія Миколаївна Костик Л.Б.
6. Венгерчук Людмила Степанівна Журат Ю.В.
7. Гаврилець Тетяна Сергіївна Олійник М.І
8. Гарасим`юк Ірина Романівна Палагнюк О.В.
9. Гнатюк-Рошець Наталя Іванівна Беспалько Г.М.
10. Гончар Кристина Миколаївна Рудницька-Юрійчук І.Р.
11. Гуска Віта Вікторівна Микитейчук Х.І.
12. Дерпак Мар`яна Сергіївна Мачинська Н.І
13. Заплітна Юлія Василівна Комісарик М.І.
14. Калараш Оксана Сергіївна Сичова М.І
15. Кирилович Наталя Василівна Колтунович Т.А.
16. Клевчук Анжела Сидорівна Сичова М.І.
17. Косюк Любов Михайлівна Колтунович Т.А
18. Кошова Анастасія Юріївна Палагнюк О.В.
19. Кравченко Інна Вікторівна Олійник М.І
20. Кушнірик Діана Олександрівна Беспалько Г.М.
21. Малайко Ірина Сергіївна Палагнюк О.В.
22. Менчинська Богдана Юріївна Микитейчук Х.І.
23. Мірон Інна Олексіївна Сичова М.І
24. Мойсюк Богдана Василівна Комісарик М.І.
25. Паламарюк Наталя Миколаївна Сичова М.І.
26. Пендрик Ілона Сергіївна Комісарик М.І.
27. Пінчук Галина Григорівна Палагнюк О.В.
28. Потоцька Світлана Олександрівна Беспалько Г.М.
29. Рзаєва Лейла Рзаївна Костик Л.Б.
30. Северин Віра Омелянівна Микитейчук Х.І.
31. Сливка Валентина Василівна Комісарик М.І.
32. Топор Христина Іванівна Перепелюк І.Р.
33. Турецька Тетяна Михайлівна Колтунович Т.А.
34. Фербей Марія Ігорівна Костик Л.Б.
35. Фисюк Аліна Василівна Перепелюк І.Р.
36. Хом`як Одарка Іванівна Журат Ю.В.
37. Цинтар Діана Василівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
38. Чорней Анна Миколаївна Комісарик М.І.
39. Швед Любов Тодорівна Олійник М.І
408 група (денна форма навчання) 

№ п/п

ПІП студента Науковий керівник

Тема курсової роботи

1. Ангелуш Надія Олександрівна Балаєва К.С.
2. Данилюк Марія Іванівна Журат Ю.В.
3. Запотічна Вікторія Віталіївна Олійник М.І
4. Катринець Мар`яна Іванівна Балаєва К.С.
5. Кілар Олена Ігорівна Журат Ю.В.
6. Кубай Ірина Василівна Костик Л.Б.
7. Кузик Аліна Георгіївна Рудницька-Юрійчук І.Р.
8. Мазяк Уляна Михайлівна Квасецька Я.А
9. Макарчук Уляна Мирославівна Олійник М.І
10. Мельничук Наталія Олександрівна Костик Л.Б.
11. Павлишин Владимира Богданівна Олійник М.І
12. Прокопець Наталія Григорівна Комісарик М.І.
13. Ребак Світлана Юріївна Беспалько Г.М.
14. Скіцько Марина Миколаївна Рудницька-Юрійчук І.Р.
15. Тиф`юк Катерина Василівна Колтунович Т.А.
16. Тімофєєва Христина Павлівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
17. Унгурян Ольга Василівна Комісарик М.І.
18. Фука Марія Іванівна Комісарик М.І.
19. Фурманчук Валентина Валеріївна Рудницька-Юрійчук І.Р.
20. Чекан Ольга Валеріївна Костик Л.Б.
418 група (денна форма навчання) 
№ п/п ПІП студента Науковий керівник Тема курсової роботи
1. Бузинська Людмила Павлівна Журат Ю.В
2. Звягіна Анастасія Олександрівна Балаєва К.С
 417 група (заочна форма навчання) 
№ п/п Список студентів групи Науковий керівник Тема курсової роботи
1. Абрам’юк Алла Василівна Балаєва К.С
2. Альзоба Іван Олегович Балаєва К.С
3. Боднарук Тетяна Михайлівна Балаєва К.С
4. Бойко Руслана Миколаївна Журат Ю.В
5. Бойчук Валентина Григорівна Журат Ю.В
6. Бойчук Юлія Володимирівна Квасецька Я.А
7. Бронецька Ірина Олегівна Квасецька Я.А
8. Букатка Марія Олександрівна Квасецька Я.А
9. Влад Іванна Юріївна Колтунович Т.А
10. Вовчук Валентина Дмитрівна Колтунович Т.А
11. Георгієш Естера Володимирівна Комісарик М.І
12. Гіпікова Тетяна Володимирівна Комісарик М.І
13. Гнаткович Едіта Юріївна Комісарик М.І
14. Горняк Людмила Василівна Костик Л.Б
15. Гоцман Вікторія Іванівна Костик Л.Б
16. Грималюк Людмила Сергіївна Костик Л.Б
17. Гринчук Марина Анатоліївна Костик Л.Б
18. Грицай Марія Іванівна Костик Л.Б
19. Гусарук Ольга Віталіївна Лисенко Н.В
20. Данилович Марія Дмитрівна Лисенко Н.В
21. Данилюк Лілія Іванівна Микитейчук Х.І
22. Житар Валентина Михайлівна Микитейчук Х.І
23. Кічіряк Тетяна Володимирівна Микитейчук Х.І
24. Кушнір Богдана Василівна Микитейчук Х.І
25. Лелітко Наталія Миколаївна Микитейчук Х.І
26. Литвінчук Ганна Василівна Олійник М.І.
27. Матеюк Тамара Василівна Олійник М.І.
28. Морочінська Вікторія Антонівна Олійник М.І.
29. Піць Христина Віталіївна Олійник М.І.
30. Репуженська Людмила Дмитрівна Палагнюк О.В.
31. Скорейко Тетяна Василівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
32. Сторож Марія Іванівна Комісарик М.І.
33. Федюк Аліна Василівна Комісарик М.І.
34. Харабара Тетяна Василівна Комісарик М.І.
35. Цибуляк Анастасія Констянтинівна Перепелюк І.Р.
36. Цуркан Юля Дмитрівна Луган О.І
37. Чечул Олеся Михайлівна Олійник М.І.
38. Шкраба Оксана Дмитрівна Луган О.І.
39. Шотропа Аліна Констянтинівна Луган О.І.
40. Яворська Олена Михайлівна Луган О.І.
 435  група (заочна форма навчання) 

№ п/п

ПІП студента ПІП викладача

Тема курсової роботи

1 Аміхалакіой Анастасія Миколаївна Балаєва К.С.
2 Баланюк Олена Іванівна Балаєва К.С.
3. Гаврилович Маріана Іллівна Балаєва К.С.
4. Калинчук Мирослава Павлівна Журат Ю.В.
5. Ковальчук Наталія Вікторівна Костик Л.Б.
6. Олексюк Іванна Мирославівна Лисенко Н.В.
7. Пантя Тетяна Дмитрівна Лисенко Н.В.
8. Процюк Катерина Іллівна Мачинська Н.І.
9. Скрипкару Марія Володимирівна Рудницька-Юрійчук І.Р.
10. Ткачук Олеся Сергіївна Рудницька-Юрійчук І.Р.