ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Юрія Федьковича запрошує АБІТУРІЄНТІВ на онлайн зустріч щодо оновлених умов ВСТУПУ в 2022 р.!
На зустрічі ТИ:

– познайомишся з університетом та факультетом;
– дізнаєшся про актуальні спеціальності:

012 Дошкільна освіта
013 Початкова освіта
014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)
016.01 Спеціальна освіта (Логопедія);
025 Музичне мистецтво;
053 Психологія;
231 Соціальна робота
011 Освітні, педагогічні науки

– дізнаєшся про оновлені УМОВИ ВСТУПУ в 2022 р.

ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ: 20 червня 2022 року о 13.00 годині
Приєднуйся, натиснувши посилання (платформа Google Meet) https://meet.google.com/bik-xyrg-fpp

Чекаємо саме на Тебе!
Будь кращим!
Обирай найкращих!

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ З ПЕРЕМОГОЮ В І ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Вітаємо студентів 4 курсу Андрійчук Анастасію (науковий керівник – доц. Колтунович Т.А.) та Щеголевату Юлію (науковий керівник – доц. Кузнєцова К.С.) і студентку 3 курсу Гаркот Галину  (науковий керівник – доц. Журат Ю.В.) з перемогою у І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка спеціальності “Дошкільна освіта” у 2021/2022 н.р.

Детальніше…

ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ

03 червня 2022 р. на кафедрі педагогіки та психології дошкільної освіти в онлайн-режимі відбувся захист курсових робіт з психолого-педагогічних дисциплін студентами 4 курсу спеціальності “Дошкільна освіта”.

Вітаємо студентів із успішним захистом!
Бажаємо подальших успіхів у здачі іспитів та успішного вступу до магістратури!

ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ студентів 3 курсу

Сьогодні на кафедрі педагогіки та психології дошкільної освіти в онлайн-режимі відбувся захист курсових робіт з психолого-педагогічних дисциплін студентами 3 курсу спеціальності “Дошкільна освіта”.
Члени комісії відмітили актуальність обраних студентами тем курсових досліджень, змістовність i якість їх виконання. 
Вітаємо студентів із успішним захистом!
Бажаємо подальших успіхів у здачі іспитів!

Детальніше…

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими

Щороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей. Рішення про створення такого свята було прийнято під час сесії Міжнародної демократичної федерації жінок 1949 року в Парижі. Заснування такого дня ініціювали через те, що в багатьох країнах світу залишилося чимало дітей без батьків та даху над головою після Другої світової війни.

Детальніше…

Лекція гостьового лектора

1 червня 2022 року на базі кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася онлайн-зустріч студентів спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 016 Спеціальна освіта й аспірантів спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» з гостьовим лектором – доктором педагогічних наук, професором, заступником декана відділу педагогіки та психології Університету Яна Кохановського в Кельцах (Республіка Польща) Малгожатою Ставяк-Ососінською.

Детальніше…

Круглий стіл з міжнародною участю

31 травня 2022 року на базі навчально-наукової лабораторії кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося засідання круглого столу з міжнародною участю «Особливості організації освітнього процесу для дітей з ООП у закладах освіти Румунії»
Учасники заходу:
– заступник декана факультету навчання та виховання Сучавського університету імені Штефана чел Маре – проф. Надія Лаура Сердендчук;
– директор Будинку дидактичного корпусу “Георгій Тофан” у м. Сучава – Траян-Алін Пушка;
– президент Асоціації освітян Сучави – проф. Марія Павалеску;
– викладачі кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти.
Учасники обговорили актуальні проблеми роботи з дітьми, які мають  особливі освітні потреби, адже порушені питання надзвичайно актуальні для сьогодення як України, так і Румунії.
Зустріч відбулася у творчій та дружній атмосфері.

ЗАХИСТ «НАВЧАЛЬНОЇ ПРОПЕДЕВТИЧНОЇ ПРАКТИКИ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»

30 травня 2022 р. відбувся захист «Навчальної пропедевтичної практики в закладах дошкільної освіти» студентами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта. Студенти 1 курсу 107 та 108 груп денної форми навчання проходили практику в 1 та 2 семестрі (один день в тиждень) в закладах дошкільної освіти м. Чернівці. 
Метою педагогічної практики є ознайомити здобувачів вищої освіти зі специфікою обраної професії «вихователь», розвиток у них професійних інтересів, сформувати первинні професійні уміння, навички для перспективного погляду на неї та роботи з дітьми раннього та дошкільного віку.

Детальніше…

ЗАХИСТ «НАВЧАЛЬНОЇ (ПЕДАГОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ (В ГРУПАХ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ)»

30 травня 2022 р. відбувся захист «Навчальної (педагогічної) практики (в групах дітей дошкільного віку)» студентами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта.
Студенти 2 курсу 208 групи денної форми навчання проходили практику з 01 лютого 2022 р. по 27 травня 2022 р. (один день в тиждень, четвер) в закладах дошкільної освіти.

Детальніше…